Teknik Servis

Elektronik hayatımızın reddedilmez gerçeği, tabii problemleriyle birlikte. Teknik servis hizmeti kurumunuzun sürekliliğini sağlamak,  her türlü ihtiyacınızı anında karşılamak amacıyla faaliyet gösterir.

Her ailenin bir doktoru olması gerektiği gibi, her kurumunda da bir teknik servise ihtiyacı vardır. Sürekli değiştirilen Teknik Servis firması, ucuza alınmak istenen hizmet ile aslında KAR değil ZARAR edilmektedir. Sertifikasyonu tam, deneyimli personeli olan firmalardan bu hizmeti aldığınız takdirde  sektörünün etik ilkelerine bağlı kaliteli hizmet almış olursunuz.
 

Teknik Servis Hizmeti ve Yıllık Bakım Anlaşması

  • Ticari işletmeler için,ses,ışık ve görüntü sistemlerinde kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermektedir. Sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir.
  • Bunun en geçerli ve ekonomik yolu Bakım Anlaşmasından geçmektedir.
  • Bakım anlaşmaları yaptığımız firmalarımız referanslarımızdır. Bilgi almak isterseniz ismailanil@gmail.com adresine mail ile ulaşarak referans bilgisi talep edebilirsiniz.

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.